Bursa Medya Planlama ve Satın Alma Hizmetleri

Ürün ya da hizmetlere dair geleneksel planlamaların geride kaldığını biliyoruz. Bunun için en etkin ve en kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaşabilecek servislerden yararlanıyoruz. Medya planlama konusunda hizmet veren Reklamverse olarak tüm doğru iletişim araçlarını kullanmakta ve belirlenen kitleye tanıtım ve pazarlama işlemlerinin uygun şartlar altında sağlanmasına odaklanmaktayız.

Tüm medya planlama faaliyetlerimiz doğrultusunda ürün ve hizmetlere dair kampanyaların nerede ve hangi zaman aralığında kullanılmasını gerektiğine dair işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Tüm reklam iletilerini en ideal kişilere ve en uygun rakamlar dahilinde ulaştırmayı hedef edinmiş bulunuyoruz. Reklam çalışmalarına önem vererek, iç bünyemizdeki personellerimizle bu işlemleri tamamlamaktayız.

Medya planlama ve satın alma ajansı olarak Reklamverse adına gerekli çalışmaları yürütmekteyiz. Gerekli planlamaları yaptıktan sonraki süre zarfında reklamın hangi mecralarda yayınlanması ve bu tip yayınlamalarda ne şekilde bir etki yaratacağını belirlemekteyiz. Sosyal medya, basın ve televizyon gibi seçenekleri bu hususta değerlendirerek, bütçeye uygun hale getirebilecek biçimde ön planda bulunmaktayız.

Reklamverse olarak bu tip çalışmalarımızı sözleşmeler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Yayınların tamamen sorunsuz bir biçimde gelişmesi adına tüm süre zarfında takipte kalmaktayız. Kampanyanın sona ermesiyle beraber sektörde var olan diğer şirketlerle kıyaslama ve geri dönüşleri ele alma gibi konuları da rapor ederek, tüm kullanıcılarımıza sağlamaktayız.

Dijital Platformlarda Satın Alma

Firmaların potansiyel müşterilerinin dijital mecrada vakit geçirdiğini bilmekteyiz. Bundan dolayı Reklamverse olarak dijital medyaya yönelik satın alma çalışmalarını yürütmekteyiz. Firmaların daha fazla dikkat çekmesi ve müşterilere direkt olarak ulaşabilmeleri konusunda önemli bir adım atmaktayız. Dijital medya planlama ve satın alma çalışmalarımızla hedef kitlelerine doğrudan ulaşmaları konusunda devreye giren bir firma olmaya devam etmekteyiz.

Firmaların tanıtım bütçelerini de önemseyerek, en doğru çalışmaları en uygun rakamlar dahilinde geliştirmekteyiz. Firmaların ürün ve hizmetlerinin daha kısa süre içerisinde daha fazla kişiye ulaşması adına etkin bir faaliyet göstermekteyiz. En az bütçeyle maksimum verim sağlayacak bir firma olarak bu tip harcamaları en aza indirgeme niyetinde olan tüm firmalara gerekli desteği vermekteyiz.

 

Dijital Medya Planlama Nedir?

Reklam kampanyalarının başarılı ve etkin sonuçlar verebilecek düzeyde olması adına doğru kitleye ulaşmak her zaman önemlidir. Reklamverse olarak çok sayıda müşteriye erişme, düşük maliyet ve yeterli etkileşim oranını yakalamak adına çalışmalar yapmaktayız. Dijital medya planlama adı altında bu tip faaliyetlerimizi aynı mükemmeliyetçi tavırla tüm müşterilerimize yönelik gerçekleşecektir.

Dijital medya planlama işlemlerinin doğru planlanması adına doğruları yansıtan bilgilendirmeler, hedef kitlelerin uygun seçimi ve iletilerin uygun şekilde belirlenmesi gibi konuları dikkate almaktayız. Uzun zamandan beridir bu işlemleri gerçekleştirdiğimizden dolayı bu sürecin ne şekilde işleyeceğinin bilincindeyiz. Doğru ve dakik raporlamalarımızla da her bir müşterimizi bilgilendirme gereği duymaktayız.

Bursa Medya Satın Alma

Çözümlerimiz için iletişime geçin